EVENTY

scenariusz

Zaczynamy od poznania Waszych oczekiwań i potrzeb dotyczących konkretnego wydarzenia. W oparciu o nie tworzymy szczegółowy, autorski scenariusz dopasowany do wydarzenia i budżetu.

 

realizacja

Zajmujemy się kompleksową organizacją oraz realizacją każdego wydarzenia i każdej imprezy dużej i małej jaka tylko przyjdzie Wam do głowy. Szkolenia, firmowe spotkania integracyjne, występy gwiazd czy regionalna impreza tematyczna. poprzez całą gamę wydarzeń scenicznych i plenerowych w oprawie profesjonalnych konferansjerów po promocję imprezy i kontakt z mediami.

realizacjaGRAF3

artysci

Znani i lubiani. Artyści z całego kraju. Współpracujemy z: aktorami, reżyserami, konferansjerami, scenarzystami, scenografami, wokalistami, muzykami, choreografami…

artysciGRAF

Zajmujemy się kompleksową organizacją całego zaplecza technicznego, niezbędnego do odbycia się każdego rodzaju imprezy.

Współpracujemy z rekomendowanymi ekipami technicznymi z całego kraju. Dzięki temu zapewniamy obsługę i wykonania na najwyższym poziomie : zbudujemy dowolnej wielkości podesty sceniczne; nie tylko zainstalujemy wyborowe reflektory, ale zaczarujemy reżyserią świateł; oferujemy medalową jakość nagłośnienia.